ul. Lubelska 22, 35-233 Rzeszów

603 699 008

biuro@dhtpolska.pl

Pokrycia dachowe

  

BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA

To lekki materiał pokryciowy. Cały dach mieści się na europalecie. Pokryty powłoką, która poza warstwą dekoracyjną zapewnia ochronę produktu. Łatwy w montażu, składowaniu i transporcie. To gwarancja powtarzalności koloru i kształtu. Rozwiązania patentowe, które poprawiają estetykę i trwałość dachu. Wyglądem przypominają dachówkę ceramiczną. Modułowe Akcesoria, które przy-ciągają wzrok. 
 

 

 

BLACHODACHÓWKA POD WYMIAR

Nie jest dla Ciebie ważna estetyka dachu i ukrycie połączeń arkuszy. Blachodachówka cięta na wy-miar to tanie rozwiązanie na nieskomplikowane dachy.

 

 

 

BLACHA TRAPEZOWA

Ten materiał idealnie nadaje się na Budynki gospodarcze i przemysłowe gdzie liczy się przede wszystkim funkcjonalność.

 

   

DACHÓWKA CERAMICZNA

Żaden inny materiał nie przyciąga uwagi tak jak dachówka. To zawsze będzie prestiżowe pokrycie. Należy do ciężkich materiałów pokryciowych. Wymaga mocniejszej konstrukcji dachowej i wytrzymalszych materiałów uszczelniających.

 

  

DACHÓWKA BETONOWA

Luksusowe pokrycie w niższej cenie niż dachówka ceramiczna. Należy do ciężkich materiałów pokryciowych. Wymaga mocniejszej konstrukcji dachowej i wytrzymalszych materiałów uszczelniających.

 

BLACHA NA RĄBEK ZATRZASKOWY

Nowoczesne pokrycie dachowe zachowujące płaską estetykę dachu.

 

GONT

Dachówka bitumiczna, która swoim efektem 3D wyróżnia dach. Materiał popularny w Ameryce i Kanadzie ze względu na odporność na porywy wiatru.

 

 

wstecz

Pozwól nam robić co do nas należy, a będziesz miał tak:

Zamień niepewność na skończony dach bez nerwowej bieganiny

 

To nic nie kosztuje. Sprawdź już teraz jak wygląda Twoja wymarzona wizytówka domu. Poniżej masz formularz który Ci to ułatwi. My zajmiemy się resztą. Zrób to teraz, a od razu będziesz miał więcej czasu na zaplanowanie następnych etapów budowy.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

    

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c